Доставка

Доставка здійснюється по всій території України, де є робочі офіси і представництва зазначених нижче Кур'єрський служб. Збірка замовлень 1-3 дні.

Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка надається при таких умовах:

  • при великому обсязі замовлення — від 5000 грн;
  • власним транспортом по Волинській області при замовленні від 500 грн.

ДОСТАВКА ПО ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ

При замовленні від 500 грн. доставка безкоштовна. Доставка здійснюється протягом 1-2 робочих днів з 09:00 до 17:00.


ДОСТАВКА НОВОЮ ПОШТОЮ

Вартість доставки замовлення на відділення варіюється в залежності від ваги і габаритів, згідно з тарифами перевізника.

Замовлення c відділення потрібно забрати протягом 5 днів з моменту прибуття на склад, інакше замовлення повертається до відправника автоматично. Час в дорозі 1-2 дня

Накладений платіж доступний.


ДОСТАВКА УКРПОШТОЮ

Вартість доставки замовлення на відділення варіюється в залежності від ваги і габаритів, згідно з тарифами перевізника. Замовлення c відділення потрібно забрати протягом 5 днів з моменту прибуття на склад, інакше замовлення повертається до відправника автоматично. Час в дорозі 1-2 дня.


ДОСТАВКА ІНТАЙМОМ

Вартість доставки замовлення на відділення варіюється в залежності від ваги і габаритів, згідно з тарифами перевізника. Накладений платіж не доступний. Вартість послуги "післяплати": 15 грн + 2% від суми замовлення. Замовлення потрібно забрати протягом 10 днів з моменту прибуття на склад. Середня швидкість і вартість доставки. Час в дорозі 1-3 дні.


Кур'єрські служби страхують відправки за замовчуванням на повну. суму замовлення. Для того, щоб застрахувати замовлення на мінімальну вартість, просимо Вас повідомляти про це при оформленні замовлення в поле «для коментарів»


Оплата

ОПЛАТА ГОТІВКОЮ

Оплата здійснюється в національній валюті - гривня. Оплата готівкою здійснюється при замовленні Новою Поштою - наложенним платежем, або при доставці кур'єром по Волинській області.


ПЕРЕКАЗ НА  РАХУНОК БАНКУ

Оплата здійснюється в національній валюті - гривня. Оплатити на рахунок банку можна через термінали, в відділеннях банку або через онлайн банкінг, наприклад Приват24.


При виборі методу оплати банківським переказом (Перекладом на картку Приватбанк). При оплаті замовлення через термінал або в касі банку без вказівки ПІБ відправника - будь ласка заявляйте точну оплачену суму (Не округляючи, з копійками) по електронній пошті або телефонним дзвінком.

Виникли питання? Телефонуйте: lifecell +38 (063) 701-77-46, vodafone - +38 (095) 245-90-46