0
0

Консерви

Код товару: 2019181
0
39.13 грн.36.34 грн.
Код товару: 2019072
0
24.37 грн.21.13 грн.
Консерви

Консерви

Наші бабуся та дідуся завжди мали запаси їжі. Така звичка сформувалася через непросте життя та різні історичні періоди. Вони завжди мають багато закруток, чимало запасів овочів у підвалі, сіль та цукор у великих мішках, а також тушенка та консерви. Насправді, життя дуже непередбачуване, ніхто не знає що може трапитися завтра, а тому такий стратегічний запас краще мати кожному. Якщо з закрутками багато мороки, то консерви - це саме те, що потрібно. 

Варто зазначити, що до косерв відносяться не лише рибні консерви, а й консервовані овочі (кукурудза, бобові, горошок), м'ясні консерви (тушонка), різноманітні паштети. Вони також стануть у наході, якщо ви плануєте в похід, або просто хочеться щось з’їсти, але не хочеться готувати.

Чому краще купувати консерви оптом?

Консерви оптом купувати набагато вигідніше та раціональніше. Загалом, купувати товари оптом ж набагато розумнішим підходом до витрачання коштів. Адже, кожна зекономлена гривня, це майже теж саме, що зароблена гривня. 

Враховуючи особливість консервів та їх призначення, це харчовий продукт з великим терміном придатності, правильним пакуванням та невибагливими умовами для зберігання. От справді, це той товар, який ніколи не буде зайвим і точно рано чи пізно знадобиться. Ціна на консерви відрізняється залежно від виробника, від пакування та від використаних компонентів у самій консерві. 

Як правильно вибрати консерви оптом від виробника?

Для того, щоб ваші консерви могли дійно довго пролежати та бути придатними до споживання, їх пакування повинне бути у ідеальному стані. На упаковці повинна бути наступне:

  1. Повна назва виробу та його масса.
  2. Склад та харчова цінність.
  3. Інформація про виробника.
  4. Термін придатності та всі наявні сертифікати, що підтверджують стандарти для споживання.
  5. Упакування повинне бути без вм’ятин, глибоких подряпин та герметично зачинене

Також, залежно від різновиду консерв може відрізнятися тара. М’ясні консерви, наприклад, краще купувати у скляній тарі, адже так можна добре роздивитися що там всередині та в якому стані, а також кількість жиру та м’яса у консерві. 

Не менш важливим є склад. У дійсно якісних консервах у склад входять лише спеції, вода та головний компонент (риба, м’ясо, овочі). Також, у рибні косерви входить ще олія, яка має бути прозорою при відкриванні. Якщо це дійсно натуральний продукт, то виробники будуть називати його чітко, а не ховати назву за загадковими назвами та термінами.

При купівлі овочевих консервів варто звертати увагу на дату виробництва. Найкращими будуть ті, у яких дата виготовлення літо або осінь, адже саме ці пори року - це час врожаїв. Тобто, овочі було тільки зібрано та свіженькими відразу законсервовано. Якщо це весна чи зима, то існує ймовірність того, що вони певний час лежали на складі та могли втратити свої корисні властивості. 

Де придбати найкращі дешеві консерви оптом?

Інтернет магазин Almi.com.ua пропонує вам якісні консерви оптом від українських виробників та з найкращими оптовими цінами. Також, здійснюється доставка в будь-який населений пункт України.