0
0

Монпансьє цукерки

Монпансьє цукерки

Улюблені солодощі французької герцогині у вашій кишені

Карамельки або льодяники люблять не тільки діти, а й дорослі, для багатьох це улюблені ласощі ще з самого дитинства. А вся справа в тому, що саме цукерки монпансьє дарують нам задоволення, і справа тут навіть не в цукрі, а в тому, що коли людина розсмоктує льодяники, то збільшується вироблення гормону, який відповідає за щастя, через що покращується настрій і знижується рівень стресу. Згадайте лише бортпровідниць, які на борту літака пропонують пасажирам льодяники в коробочці. Крім цього, у фахівців різних компаній, які безпосередньо спілкуються з клієнтами, на столах практично завжди є монпансьє цукерки.

Карамель монпансьє: у чому їхня особливість?

Спочатку карамельки використовувалися як ліки, і купити їх можна було тільки в аптеці. Справа в тому, що носити з собою відвар з трав або інші ліки було не дуже зручно, а ось льодяник з цього ж відвару можна було без проблем помістити в невелику коробочку та кишеню. В аптеці і сьогодні можна знайти лікарські льодяники, але смачні та солодкі монпансьє користуються куди більшим попитом. Залежно від того, який склад у карамелі, вона діє по-різному, кислі льодяники допомагають вгамувати спрагу, з м'ятою у складі заспокоюють, а з фруктовим наповнювачем – допоможуть освіжити дихання.

З чого виготовляють цукерки монпансьє?

Купити монпансьє льодяники сьогодні не проблема, асортимент їх дуже великий, але єдине, у чому вони всі схожі – це сироп, головний інгредієнт. Усі карамельні льодяники прийнято ділити на такі групи:

  • з глюкози та виноградного цукру;
  • з мальтози та солодового цукру, який застосовується у фармакології;
  • з тростинного цукру та сахарози;
  • з фруктози та фруктового цукру (чудовий варіант для діабетиків).

Крім цього, монпансьє льодяники відрізняються за смаком та запахом, він залежить від того, які добавки використовувалися при виготовленні - кава, фруктове пюре, екстракти трав, лікери, кава. Також льодяники можуть бути з наповнювачем або без нього. Ну а для тих, хто не може визначиться зі смаком, відмінний варіант – асорті, це колись в одній упаковці цукерки різних смаків. Сьогодні цукерки монпансьє купити в Києві можна в будь-якому магазині, а в далекому 17 столітті вони були улюбленими ласощами герцогині Монпансьє, вона навіть завжди носила їх із собою в металевій коробочці, через що вони й отримали таку назву.

Цукерки монпансьє: купити онлайн за найкращими цінами

Ми пропонуємо карамель монпансьє купити оптом за найкращими цінами. На сайті представлені різні українські виробники, карамельки є у пластмасових та металевих банках. Часто, замовляючи або купуючи цукерки монпансьє, можна зіткнутися з тим, що всередині банки вони злипаються і багато маленьких різнокольорових цукерок перетворюються на один великий безформний льодяник. Це трапляється через неправильні умови зберігання та транспортування, ми продаємо виключно якісні карамельки.

Окрім демократичних цін на оптові замовлення, ми пропонуємо також безкоштовну доставку при замовленні на суму понад 5 000 грн і знижку на замовлення при самовивезенні. Варіант оплати та зручний для вас поштовий сервіс ви можете обрати самостійно. Крім монпансьє, ми пропонуємо широкий асортимент солодощів, смачних та корисних товарів від українських та зарубіжних виробників. У разі виникнення запитань чи труднощів із замовленням ви завжди можете звернутися за допомогою до кваліфікованих менеджерів.